KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088042

nr 1408 8042

Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på pannå, spelande man, 50x34cm, yttermått inklusive ram: 63x47cm

måndag 19 juli 2021
kl 19:54:26